Agentúra pre neziskovky

//Agentúra pre neziskovky

Slovenský AXIO PROJEKT pre neziskovky je projekt vytvorený Inspire-Light Com’ & Marketing Agency. Tím skúsených odborníkov ponúkajú servis konzultácií pre neziskové organizácie: Kontakty s európskymi inštitúciami v Bruseli, Systémy sociálneho zabezpečenia & dlhodobý, už 10 ročný networking v tejto oblasti.

AXIO PROJEKT vytvára značky & pracuje na re-brandingu, zabezpečuje tlač & digitálnu komunikáciu, adaptuje fundraisingové projekty, ponúka konzultačné služby neziskovým organizáciám, ktoré realizujú občianske a sociálno-spoločenské projekty v celej krajine.

Služby, ktoré AXIO PROJEKT realizuje sú: registrácia neziskovej organizácie, podporu v oblasti fundraisingu, podporu pri získavaní grantov, grantové spracovanie, vypracovanie podkladov, dokumentácie, manažment a implementáciu projektovej práce.

Vytvára networking pre aktivistov v neziskovej oblasti, sociálnych pracovníkov, dobrovoľníkov, sociálne skupiny, neziskové organizácie a podporovateľov.

Manažment “Tvorby grnatov, vypracovania tendrových zadaní & fundraisingový projektový manažment” Inspire-Light Com’ & Marketing Agency má sídlo v Bratislave.

2019-04-23T15:35:25+00:00