Fundraisingová kampaň

//Fundraisingová kampaň

Stratégia získavania fondov a plán

Sprievodka k úspešnej realizácii systematického zozbierania fondov s príspevkom všetkých zúčastnených

CESTA VAŠEJ INDIVIDUÁLNEJ STRATÉGIE K ZÍSKAVANIU ZDROJOV

Spolu rozvíjame stratégiu/ koncept hľadania individuálnych fondov alebo plán zháňania fondov pre spoločnosť v závislosti od Vašej vízie.

Chceli by ste, aby boli Vaše príjmy lepšie naplánovateľné na to, aby ste zabezpečili Vašu prácu z dlhodobého hľadiska a aby ste si mohli dovoliť nevyhnutné projekty? My Vám poradíme.

Za tým sa skrýva potreba strategického sprievodného listu, ktorý sa bude týkať viacerých domén Vašej organizácie. Od komunikácie a PR k darom a ďalším.

Systematické hľadanie fondov musí byť začlenené do organizácie a podporené tak dozornou radou, ako vedením.

VÍZIA, CIELE A PROJEKTY

V rozvoji Vašej stratégie hľadania fondov musia byť Vaše ciele (operatívne -strategické) vzaté do úvahy a obsah projektov príslušného hľadania financovania musí byť zostavený tak, aby sme mohli definovať a zamerať sa na skupiny darcov a potencionálnych sponzorov.

Počas prípravy Vašej stratégie hľadania zdrojov, hľadáme rôznorodé piliere financovania, aby sme vylúčili závislosť. Darcovia a sponzori musia byť v centre pozornosti (zameranej na darcu). S nimi si želáme začať dialóg z dlhodobého hľadiska na to, aby sme našli autentickú a plnohodnotnú výmenu.

Pri rozvoji plánu nejde iba o zadefinovanie skupín a príslušné merania, ale taktiež zadefinovanie príslušných kontaktných stratégií, konceptov nečakaných porážok, vernosť promotérov, ako aj interné a externé komunikačné kanály.

ČO SPADÁ POD STRATÉGIU HĽADANIA FONDOV?
Kontaktujte nás

Tešíme sa na Vás! Zavolajte nám alebo sa zastavte osobne v našej kancelárii.

Sme tu pre Vás od pondelka do piatka od 9.00 do 17.00. Môžete nám zaslať aj e-mail vyplnením formulára.
Kontaktujte nás
2019-04-26T12:54:53+00:00